Dla Twojej wygody dostępne 7 dni w tygodniu!

kontakt

+48 660 474 787

e-mail: Włącz JavaScript aby zobaczyć e-mail

O mnie

28 lat temu rozpoczęła się moja przygoda z ubezpieczeniami. Pierwszą firmą ubezpieczeniową, w jakiej pracowałam, była łódzka Westa. Swoje doświadczenie zdobywałam również w PTU Gryf i TU Samopomoc, która przekształciła się w HDI Asekuracja.

Przez cały ten czas przeszłam wszystkie etapy pracy w branży ubezpieczeniowej, poznając jej strukturę od podszewki – od księgowości przez likwidatora szkód do doradcy klienta. Możliwość pracy na różnych stanowiskach pozwoliła mi na określenie tego, co naprawdę lubię i chcę robić - pomoc ludziom jako doradca klienta.

Obecnie, będąc na swojej działalności, kontynuuję to, co zaczęłam 28 lat temu. Możliwość bezpośredniego kontaktu, rozmowy i dzielenie się swoim doświadczeniem i wiedzą z klientami sprawia, że praca nie jest dla mnie przykrym obowiązkiem, ale prawdziwym hobby. Fakt, że pomagam ludziom nie tylko podczas wyboru ubezpieczenia, ale także przez cały czas jego trwania, daje mi satysfakcję i zadowolenie. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i zawsze znajdę dla niego czas.