Dla Twojej wygody dostępne 7 dni w tygodniu!

kontakt

+48 660 474 787

e-mail: Włącz JavaScript aby zobaczyć e-mail

Kalkulator komunikacyjny

OC, AC, Assistance i inne

Kalkulator majątkowy

Dom, lokal mieszkalny i inne

Kalkulator podróży

Koszty leczenia, bagaż i inne

Inne informacje

Kalkulator komunikacyjny, majątkowy i podróży skierowany jest do Państwa. Każdy z nich ma pomóc zaoszczędzić Państwa cenny czas. Nie wychodząc z domu lub z pracy, będziecie Państwo posiadali wiedzę na temat składki ubezpieczeniowej. Wystarczy tylko wypełnić interesujący Państwa kalkulator.

Pierwszy z kalkulatorów dotyczy pojazdu, od ubezpieczenia OC do AC i innych ryzyk komunikacyjnych. Kolejny kalkulator pozwala na wyliczenie składki ubezpieczenia domu lub mieszkania oraz ruchomości czy odpowiedzialności cywilnej oraz innych wybranych przez Państwa ryzyk. Ostatni kalkulator umożliwi określenie wysokości składki dla osób wyjeżdżających na upragniony wypoczynek letni czy zimowy, indywidualnie, z rodziną czy grupą przyjaciół, wystarczy tylko wypełnić podstawowe informacje.

Skalkulowana składka na pewno będzie satysfakcjonująca, gdyż spośród 20 firm zawsze można wybrać tę ofertę, która każdego z Państwa zadowoli. W trosce o Państwa cenny czas wyliczę składkę oraz skontaktuję się udzielając informacji, jaki zakres ubezpieczenia będzie obejmowała wyliczona przeze mnie składka.

Zapraszam do skorzystania z bardzo prostej formy kontaktu.